Hattın harita üzerinde güzergahı
Sadama tänav
→
Balti jaam
Sadama tänav → Balti jaam
Keila kirik → Sadama tänav
See route stops on the map
CloseService Directions
Sadama tänav → Balti jaam
Keila kirik → Sadama tänav
Operating dates and week days
Everyday
Whole year
Timetable
Taşıma aracının türü ve sayısı:
Otobüs 136 (Paldiski - Tallinn)
Geçtiği sokaklar:
Paldiski - Paldiski II - Paldiski III - Laoküla - Madise - Jahukundru - Karilepa - Liisküla - Kasepere - Padise - Padise - Kasepere - Rummu - Ämari - Murrangu - Vasalemma - Viigardi - Maeru - Luuri - Lehola - Kulna - Pusuvälja - Rõõmu kaubamaja - Männiku - Jaama - Keskväljak - Apteek - Künka - Tutermaa - Pihuoja - Vääna-Posti - Pühaküla - Hüüru - Harku - Bioloogia - Uuemäe - Paemurd - Järvekalda - Järveotsa tee - Sõudebaasi - Haabersti - Looga - Humala - Pirni - Lille - Balti jaam
Toplu Taşıma Dairesi:
Mulgi Reisid AS
Güzergah istatistikleri:
The length of the trip line №1: 63.71 km
Duraklar: 46
The length of the trip line №2: 37.49 km
Duraklar: 25
Duraklar: Sadama tänav → Balti jaam
Duraklar: Keila kirik → Sadama tänav
Yorumlar :