Hattın harita üzerinde güzergahı
See route stops on the map
CloseOperating dates and week days
Everyday
Whole year
Timetable
01:30 - 00:00 every 28 min
Taşıma aracının türü ve sayısı:
Otobüs 146N
Geçtiği sokaklar:
Saladillo - Grandoli - Gral San Martín - La Sexta - Centro - Terminal Ómnibus - Arroyito - Empalme Graneros - 7 de Septiembre
Toplu Taşıma Dairesi:
Rosario Bus SA
Güzergah istatistikleri:
The length of the trip line №1: 24.19 km
Duraklar: 94
The length of the trip line №2: 22.05 km
Duraklar: 93
Yorumlar :