Hattın harita üzerinde güzergahı
Pajęczno, D.A.
→
Kłobuck, Rynek
See route stops on the map
CloseService Directions
Pajęczno, D.A. → Kłobuck, Rynek
Operating dates and week days
Weekdays
From 13.01 To 22.03
Timetable
06:30
Operating dates and week days
Weekdays
From 01.04 To 31.05
Timetable
06:30
Operating dates and week days
Weekdays
From 01.09 To 27.10
Timetable
06:30
Operating dates and week days
Weekdays
From 05.11 To 30.12
Timetable
06:30
Taşıma aracının türü ve sayısı:
Otobüs Pajęczno - Kłobuck
Geçtiği sokaklar:
Pajęczno - Makowiska - Nowe Gajęcice - Głuszyna - Patrzyków - Wąsosz Górny - Wąsosz Dolny - Annolesie - Marianów - Antonie - Więcki - Dąbrowa - Smolarze - Dębie - Popów - Zawady - Mokra - Kłobuck
Toplu Taşıma Dairesi:
PKS Częstochowa
Güzergah istatistikleri:
The length of the trip line №1: 39.73 km
Duraklar: 29
Duraklar: Pajęczno, D.A. → Kłobuck, Rynek
Pajęczno, D.A. Pajęczno, Częstochowska Makowiska, szkoła Nowe Gajęcice Głuszyna Patrzyków Wąsosz Górny, Rynek Wąsosz Dolny Wąsosz Dolny, sołtys Wąsosz Dolny, skrz. Annolesie, skrz. Marianów Antonie Więcki Więcki I Dąbrowa Smolarze Dębie Popów, rondo Zawady I Zawady, Stacja Miedźno Mokra, las Mokra I Mokra II Mokra III Mokra Kolonia Kłobuck, Wojska Polskiego Klobuck, Zamkowa Kłobuck, Rynek Yorumlar :