Hattın harita üzerinde güzergahı
Konechnaya 315
→
Konechnaya avtovokzal
Konechnaya 315 → Konechnaya avtovokzal
Konechnaya avtovokzal → Konechnaya 315
See route stops on the map
CloseService Directions
Konechnaya 315 → Konechnaya avtovokzal
Konechnaya avtovokzal → Konechnaya 315
Operating dates and week days
Everyday
Whole year
Timetable
Taşıma aracının türü ve sayısı:
Otobüs 315 (Osh - Gayrat)
Geçtiği sokaklar:
Gapirova Mukhtar Khodzhi - Altybaeva - Bekishova - Nasirdinova - Narimana - Iskhaka Razzakova - Absamata Masalieva prospekt - Monueva - Pamirskaya
Güzergah istatistikleri:
The length of the trip line №1: 16.35 km
Duraklar: 34
The length of the trip line №2: 16.02 km
Duraklar: 21
Duraklar: Konechnaya 315 → Konechnaya avtovokzal
Duraklar: Konechnaya avtovokzal → Konechnaya 315
Yorumlar :