Hattın harita üzerinde güzergahı
Raciąż, Rynek
→
Płońsk, Wolności
See route stops on the map
CloseService Directions
Raciąż, Rynek → Płońsk, Wolności
Operating dates and week days
Everyday
Whole year
Timetable
07:05, 09:05, 10:50, 11:58, 13:00, 14:23, 16:00
Taşıma aracının türü ve sayısı:
Otobüs Raciąż - Płońsk
Geçtiği sokaklar:
Raciąż - Witkowo - Kaczorowy - Kozolin - Lutomierzyn - Mystkowo - Baboszewo - Sokolniki - Arcelin - Szeromin - Płońsk
Toplu Taşıma Dairesi:
P.H.U. Żywicki Przemysław
Güzergah istatistikleri:
The length of the trip line №1: 25.85 km
Duraklar: 12
Duraklar: Raciąż, Rynek → Płońsk, Wolności
Yorumlar :