Hattın harita üzerinde güzergahı
Avtozavod
→
sad "Listvennyy"
Avtozavod → sad "Listvennyy"
sad "Listvennyy" → Avtozavod
See route stops on the map
CloseService Directions
Avtozavod → sad "Listvennyy"
sad "Listvennyy" → Avtozavod
Operating dates and week days
Tu, We, Fr
From 01.05 To 15.10
Timetable
08:10, 14:00, 17:15, 19:00
Operating dates and week days
Weekends
From 01.05 To 15.10
Timetable
08:10, 10:10, 17:15, 19:00
Taşıma aracının türü ve sayısı:
Otobüs 418 (Miass - sad "Listvennyy")
Geçtiği sokaklar:
gorod Miass - avtodoroga v sad "Listvennyy"
Güzergah istatistikleri:
The length of the trip line №1: 20.22 km
Duraklar: 23
The length of the trip line №2: 20.23 km
Duraklar: 23
Duraklar: Avtozavod → sad "Listvennyy"
Duraklar: sad "Listvennyy" → Avtozavod
Yorumlar :