Hattın harita üzerinde güzergahı
Auguścin
→
Wyrzysk, Plac Dworcowy
See route stops on the map
CloseService Directions
Auguścin → Wyrzysk, Plac Dworcowy
Taşıma aracının türü ve sayısı:
Otobüs Auguścin - Wyrzysk
Geçtiği sokaklar:
Auguścin - Marynka - Glesno - Bagdad - Ruda - Wyrzysk
Toplu Taşıma Dairesi:
PKS Piła
Güzergah istatistikleri:
The length of the trip line №1: 11.28 km
Duraklar: 7
Duraklar: Auguścin → Wyrzysk, Plac Dworcowy
Yorumlar :