Hattın harita üzerinde güzergahı
Calle 16 → Losa
Losa → Calle 16
See route stops on the map
CloseService Directions
Calle 16 → Losa
Losa → Calle 16
Operating dates and week days
Everyday
Whole year
Timetable
05:00 - 21:30 every 3 min
Taşıma aracının türü ve sayısı:
Otobüs 468
Geçtiği sokaklar:
》Sentido Losa (Urb. Caja de Agua):
Avenida Los Próceres - Avenida Primavera - Avenida Malecón Miguel Checa Eguiguren - Jirón Wiracocha - Jirón Tiahuanaco - Jirón Las Chullpas - Avenida Próceres de la Independencia - Avenida Lima.
》Sentido Calle 16 (Campoy):
Avenida Lima - Avenida Rímac - Avenida Perú - Avenida Los Próceres de la Independencia - Jirón Las Chullpas - Jirón Tiahuanaco - Jirón Wiracocha - Avenida Gran Chimú - Avenida Malecón Miguel Checa Eguiguren - Avenida Primavera - Avenida Los Próceres.
Toplu Taşıma Dairesi:
ATU | Consorcio Santa Catalina S.A. | Consorcio Empresarial Futuro Express S.A. | Consorcio Nueva Alternativa S.A.
Ek Bilgi:
Servicio alimentador del Corredor Morado.
Medio pasaje: S/ 0.50.
Güzergah istatistikleri:
The length of the trip line №1: 9.01 km
Duraklar: 25
The length of the trip line №2: 8.46 km
Duraklar: 27
Duraklar: Calle 16 → Losa
Duraklar: Losa → Calle 16
Yorumlar :