Hattın harita üzerinde güzergahı
Nísperos
→
18 (Las Flores)
Nísperos → 18 (Las Flores)
18 (Las Flores) → Nísperos
See route stops on the map
CloseService Directions
Nísperos → 18 (Las Flores)
18 (Las Flores) → Nísperos
Operating dates and week days
Everyday
Whole year
Timetable
05:00 - 21:00 every 25 min
Taşıma aracının türü ve sayısı:
Otobüs Línea 83
Geçtiği sokaklar:
Hacia San Juan de Lurigancho:
Avenida Los Jazmines - Avenida Los Pinos - Avenida Túpac Amaru (PE-20A) - Jirón Diego Córdova de Salinas - Jirón Virú - Jirón Chiclayo - Jirón Loreto - Avenida 9 de Octubre - Avenida Próceres de La Independencia - Avenida Lima - Avenida Las Flores de Primavera.
Hacia Independencia:
Avenida Las Flores de Primavera - Avenida Lima - Avenida Próceres de La Independencia - Avenida 9 de Octubre - Jirón Marañón - Jirón Hualgayoc - Jirón Cajamarca - Avenida Francisco Pizarro - Avenida Túpac Amaru (PE-20A) - Avenida María Parado de Bellido - Calle 23 de Diciembre - Prolongación Túpac Amaru - Avenida Los Pinos - Avenida Los Jazmines.
Toplu Taşıma Dairesi:
Cooperativa de Transportes Independencia S.A.
Ek Bilgi:
Cooperativa de Transportes Independencia S.A. (COTISA)
Línea 83 (Independencia - San Juan de Lurigancho)
Seudónimo: La 83
Alías: "Los Cotis"
Autorizado por la Municipalidad Metropolitana de Lima (MML).
Güzergah istatistikleri:
The length of the trip line №1: 14.55 km
Duraklar: 46
The length of the trip line №2: 14.78 km
Duraklar: 45
Duraklar: Nísperos → 18 (Las Flores)
Duraklar: 18 (Las Flores) → Nísperos
Yorumlar :