Hattın harita üzerinde güzergahı
Jamaica → Los Bambúes
Los Bambúes → Andrés Cáceres
See route stops on the map
CloseService Directions
Jamaica → Los Bambúes
Los Bambúes → Andrés Cáceres
Operating dates and week days
Everyday
Whole year
Timetable
05:00 - 22:00 every 5 min
Taşıma aracının türü ve sayısı:
Otobüs IO62B
Geçtiği sokaklar:
Hacia San Juan de Lurigancho:
Avenida Túpac Amaru (PE-20A)- Avenida Carlos Alberto Izaguirre - Carretera Panamericana Norte (PE-1N) - Avenida Angélica Gamarra - Avenida Tomás Valle - Avenida Elmer Faucett (PE-20B) - Avenida La Chalaca - Avenida Aeropuerto - Calle Apurímac - Calle Circunvalación - Avenida de la Alameda - Jirón Chota - Carretera Néstor Gambetta - Avenida Argentina - Avenida 2 de Mayo - Calle Marco Polo - Avenida Miguel Grau - Avenida República de Panamá - Avenida Sáenz Peña - Avenida Óscar Raimundo Benavides - Avenida Alfonso Ugarte - Avenida Guzmán Blanco - Avenida 28 de Julio - Avenida José Gálvez - Avenida Jaime Bausate y Meza - Avenida Manco Cápac - Avenida Abancay - Avenida 9 de Octubre - Avenida Malecón Checa Eguiguren - Avenida Gran Chimú - Jirón Chinchaysuyo - Jirón San Aurelio - Avenida Lurigancho - Avenida 13 de Enero - Avenida Los Tusilagos Este - Avenida Santa Rosa de Lima - Avenida El Sol - Avenida Santa Rosa de Lima.
Hacia Comas:
Avenida Santa Rosa de Lima - Avenida El Sol -Avenida Santa Rosa de Lima - Avenida Los Tusilagos Este - Avenida 13 de Enero - Avenida Lurigancho - Avenida Pirámide del Sol - Avenida Malecón Checa Eguiguren - Avenida 9 de Octubre - Avenida Abancay - Avenida Manco Cápac - Avenida 28 de Julio - Avenida Guzmán Blanco - Avenida Alfonso Ugarte - Avenida Óscar Raimundo Benavides - Avenida Sáenz Peña - Avenida República de Panamá - Jirón Colón - Calle Marco Polo - Avenida 2 de Mayo - Avenida Argentina - Carretera Néstor Gambetta - Jiron Chota - Avenida de la Alameda - Calle Circunvalación - Calle Túpac Amaru - Avenida La Chalaca - Avenida Elmer Faucett (PE-20B) - Avenida Tomás Valle - Avenida Angélica Gamarra - Carretera Panamericana Norte (PE-1N / PE-1S) - Avenida Carlos Alberto Izaguirre - Avenida Túpac Amaru (PE-20A).
Ek Bilgi:
Empresa de Transportes Colonial S.A.
Ruta IO62B (San Juan de Lurigancho - Comas)
Seudónimo: La 94D
Código Anterior: C94M
Autorizado por la Municipalidad Provincial
del Callao (MPC) y la Gerencia General del Transporte Urbano (GGTU).
Güzergah istatistikleri:
The length of the trip line №1: 52.08 km
Duraklar: 138
The length of the trip line №2: 51.24 km
Duraklar: 139
Duraklar: Jamaica → Los Bambúes
Duraklar: Los Bambúes → Andrés Cáceres
Yorumlar :