Hattın harita üzerinde güzergahı
Plaza Matriz - Terminal La Punta
→
Urubamba
Plaza Matriz - Terminal La Punta → Urubamba
Urubamba → Plaza Matriz - Terminal La Punta
See route stops on the map
CloseService Directions
Plaza Matriz - Terminal La Punta → Urubamba
Urubamba → Plaza Matriz - Terminal La Punta
Operating dates and week days
Everyday
Whole year
Timetable
05:00 - 23:30 every 5 min
Taşıma aracının türü ve sayısı:
Otobüs OM28
Geçtiği sokaklar:
Hacia Ate:
Avenida Miguel Grau - Jirón General Valle - Avenida Agustín Gamarra - Avenida Jorge Chávez - Calle Daniel Nieto - Calle Paz Soldán - Avenida Miguel Grau - Avenida Guardia Chalaca - Avenida La Marina - Avenida De los Insurgentes - Avenida De los Precursores - Avenida Parque de Las Leyendas - Avenida Mariscal La Mar - Avenida Manuel Cipriano Dulanto - Jirón Mariscal Agustín Gamarra - Avenida General Manuel Ignacio Vivanco - Avenida San Felipe - Jirón Pachacútec - Avenida César Canevaro - Avenida Juan Pardo de Zela - Avenida Canadá - Avenida Circunvalación - Avenida Mariscal Domingo Nieto - Avenida Las Torres - Avenida Los Quechuas - Avenida Euterpe - Avenida Separadora Industrial - Avenida Benjamín Franklin - Avenida Santa Rosa - Avenida Nicolás Ayllón - Avenida La Molina (LM-117).
Hacia La Punta:
Avenida La Molina (LM-117) - Avenida Nicolás Ayllón - Avenida Santa Rosa - Avenida Benjamín Franklin - Avenida Separadora Industrial - Avenida Los Quechuas - Calle Paz Soldán - Calle Los Uros - Jirón Los Capulíes - Calle Las Retamas - Calle Las Tunas - Avenida Circunvalación - Avenida Canadá - Avenida Juan Pardo de Zela - Avenida César Canevaro - Jirón Manco Segundo - Avenida Salaverry - Avenida San Felipe - Avenida General Manuel Ignacio Vivanco - Avenida Antonio José de Sucre - Avenida Manuel Cipriano Dulanto - Avenida Mariscal La Mar - Avenida Parque de Las Leyendas - Avenida De los Precursores - Avenida De los Insurgentes - Avenida La Marina - Avenida Guardia Chalaca - Avenida Miguel Grau - Jirón Colón - Calle Paz Soldán - Calle Adolfo King - Avenida Jorge Chávez - Avenida Agustín Gamarra - Jirón Coronel Bolognesi.
Toplu Taşıma Dairesi:
Empresa de Transportes Señor Del Mar S.A.
Ek Bilgi:
Empresa de Transportes Señor Del Mar S.A. (ETSMARSA)
Ruta OM28 (La Punta - Ate)
Autorizado por la Municipalidad Provincial del Callao (MPC) y la Autoridad del Transporte Urbano (ATU).
Güzergah istatistikleri:
The length of the trip line №1: 28.7 km
Duraklar: 86
The length of the trip line №2: 28.36 km
Duraklar: 88
Duraklar: Plaza Matriz - Terminal La Punta → Urubamba
Duraklar: Urubamba → Plaza Matriz - Terminal La Punta
Yorumlar :