Hattın harita üzerinde güzergahı
Filial №16
→
mikrorayon "Sosnovyy"
See route stops on the map
CloseService Directions
Filial №16 → mikrorayon "Sosnovyy"
Operating dates and week days
Weekdays
Whole year
Timetable
17:03
Taşıma aracının türü ve sayısı:
Otobüs 27
Geçtiği sokaklar:
ulitsa Karla Marksa - trassa N4016 - Oktyabr'skaya ulitsa - Internatsional'naya ulitsa - ulitsa Michurina - Uskhodnaya ulitsa - ulitsa Karla Marksa - Sotsialisticheskaya ulitsa - ulitsa Frunze - trassa N4023
Güzergah istatistikleri:
The length of the trip line №1: 12.64 km
Duraklar: 15
Duraklar: Filial №16 → mikrorayon "Sosnovyy"
Yorumlar :