Hattın harita üzerinde güzergahı
Podolszyce 01
→
Winiary, szpital
Podolszyce 01 → Winiary, szpital
Winiary, ,szpital → Podolszyce, pętla
See route stops on the map
CloseService Directions
Operating dates and week days
Everyday
Whole year
Timetable
04:45 - 23:09 every 30 min
Taşıma aracının türü ve sayısı:
Otobüs 22
Geçtiği sokaklar:
Winiary, szpital - Medyczna - Dobrzyńska - Gałczyńskiego - Batalionów Chłopskich - NSZ (d. Gwardii Ludowej) - Bielska - Kwiatka - Kolegialna - Wyszogrodzka (w drodze powrotnej Wyszogrodzka - Sienkiewicza - Bielska) - Jana Pawła II - Podolszyce
Toplu Taşıma Dairesi:
KM Płock
Güzergah istatistikleri:
The length of the trip line №1: 12.68 km
Duraklar: 26
The length of the trip line №2: 12.71 km
Duraklar: 28
Duraklar: Podolszyce 01 → Winiary, szpital
Duraklar: Winiary, ,szpital → Podolszyce, pętla
Yorumlar :