Hattın harita üzerinde güzergahı
See route stops on the map
CloseService Directions
Operating dates and week days
Everyday
Whole year
Timetable
17:20
Taşıma aracının türü ve sayısı:
Otobüs Gorno-Altaysk - Artybash
Geçtiği sokaklar:
gorod Gorno-Altaysk (Kommunisticheskiy prospekt - Protochnaya ulitsa - Sotsialisticheskaya ulitsa - Barnaul'skaya ulitsa) - s. Kyzyl-Ozek (Sovetskaya ulitsa) - Teletskiy trakt - s. Karasuk(Molodezhnaya ulitsa) - Teletskiy trakt - s. Sugul (Podgornaya ulitsa - Poselkovaya ulitsa) - Teletskiy trakt - s. Paspaul (Traktovaya ulitsa) - Teletskiy trakt - s. Levinka (Naberezhnaya ulitsa) - Teletskiy trakt - s. Choya (Krasnoarmeyskaya ulitsa - ulitsa Pushkina - Lesnaya ulitsa) - Teletskiy trakt - s. Uskuch (Tsentral'naya ulitsa) - Teletskiy trakt - s. Kebezen' (Promartel'naya ulitsa - Tsentral'naya ulitsa) - Teletskiy trakt - s. Artybash (Yurtokskaya ulitsa - Beregovaya ulitsa - Teletskaya ulitsa)
Toplu Taşıma Dairesi:
IP En'shin A.P.
Güzergah istatistikleri:
The length of the trip line №1: 157.88 km
Duraklar: 15
Duraklar: Gorno-Altaysk → Artybash
Yorumlar :