Hattın harita üzerinde güzergahı
Zheleznodorozhnyy vokzal "Bryansk-Vtoroy"
→
Stantsiya Snezhet'skaya
Zheleznodorozhnyy vokzal "Bryansk-Vtoroy" → Stantsiya Snezhet'skaya
Stantsiya Snezhet'skaya → Zheleznodorozhnyy vokzal "Bryansk-Vtoroy"
See route stops on the map
CloseService Directions
Zheleznodorozhnyy vokzal "Bryansk-Vtoroy" → Stantsiya Snezhet'skaya
Stantsiya Snezhet'skaya → Zheleznodorozhnyy vokzal "Bryansk-Vtoroy"
Operating dates and week days
Everyday
Whole year
Timetable
07:00 - 19:41 every 65 min
Taşıma aracının türü ve sayısı:
Otobüs 16a
Geçtiği sokaklar:
Moskovskiy prospekt - Karachevskoe shosse - Bryanskiy pereulok - Bryanskaya ulitsa
Güzergah istatistikleri:
The length of the trip line №1: 8.75 km
Duraklar: 13
The length of the trip line №2: 8.82 km
Duraklar: 13
Duraklar: Zheleznodorozhnyy vokzal "Bryansk-Vtoroy" → Stantsiya Snezhet'skaya
Duraklar: Stantsiya Snezhet'skaya → Zheleznodorozhnyy vokzal "Bryansk-Vtoroy"
Yorumlar :