Hattın harita üzerinde güzergahı
Mendlovo náměstí (10)
→
Ivančice, náměstí (3)
Mendlovo náměstí (10) → Ivančice, náměstí (3)
Ivančice, náměstí (3) → Mendlovo náměstí (10)
See route stops on the map
CloseService Directions
Mendlovo náměstí (10) → Ivančice, náměstí (3)
Ivančice, náměstí (3) → Mendlovo náměstí (10)
Taşıma aracının türü ve sayısı:
Otobüs 406
Geçtiği sokaklar:
Brno - Rosice - Tetčice - Neslovice - Oslavany - Ivančice
Toplu Taşıma Dairesi:
ADOSA
Güzergah istatistikleri:
The length of the trip line №1: 34.84 km
Duraklar: 15
The length of the trip line №2: 34.21 km
Duraklar: 16
Duraklar: Mendlovo náměstí (10) → Ivančice, náměstí (3)
Mendlovo náměstí (10) Riviéra Nemocnice Bohunice Rosice, STK Rosice, Husova Tetčice, železniční stanice Tetčice, Neslovická Neslovice Oslavany, Padochov, rozcestí Oslavany, Permonium Oslavany, autobusové nádraží (2) Oslavany, železniční stanice Ivančice, silo Ivančice, Oslavanská Ivančice, náměstí (3) Duraklar: Ivančice, náměstí (3) → Mendlovo náměstí (10)
Ivančice, náměstí (3) Ivančice, Oslavanská Ivančice, silo Oslavany, železniční stanice Oslavany, autobusové nádraží (1) Oslavany, Permonium Oslavany, Padochov, rozcestí Neslovice Tetčice, Neslovická Tetčice, železniční stanice Rosice, Husova Rosice, STK Nemocnice Bohunice Riviéra Poříčí Mendlovo náměstí (10) Yorumlar :