Hattın harita üzerinde güzergahı
Lyubunitsy
→
Batetskiy, avtokassa
See route stops on the map
CloseService Directions
Lyubunitsy → Batetskiy, avtokassa
Operating dates and week days
Tu, Th
Whole year
Timetable
06:50, 14:50
Taşıma aracının türü ve sayısı:
Otobüs 141b (Lyubunitsy - Batetskiy)
Geçtiği sokaklar:
Lyubinitsy - Lugsko - Vol'naya Gorka - Vol'noe Zagor'e - Dubrovka - Kromy - Lyubolyady - Zhestyanaya Gorka - Bor - Chernoe - Terebnik - Grigor'evo - Terebnik - Chernoe - Moyka (Tsentral'naya ulitsa) - Niva - Khocheni - Ozerovo - Radoli - Batetsko - Batetskiy (ulitsa Zosimova)
Ek Bilgi:
2-y chetverg i 4-y vtornik
Güzergah istatistikleri:
The length of the trip line №1: 70.24 km
Duraklar: 28
Duraklar: Lyubunitsy → Batetskiy, avtokassa
Yorumlar :