Hattın harita üzerinde güzergahı
g. Aleysk (Avtovokzal)
→
Gorevskiy most
g. Aleysk (Avtovokzal) → Gorevskiy most
Gorevskiy most → g. Aleysk (Avtovokzal)
See route stops on the map
CloseService Directions
g. Aleysk (Avtovokzal) → Gorevskiy most
Gorevskiy most → g. Aleysk (Avtovokzal)
Operating dates and week days
Everyday
Whole year
Timetable
06:50, 08:15, 11:00, 12:40, 14:20, 16:00, 17:43, 20:10
Taşıma aracının türü ve sayısı:
Otobüs 6
Geçtiği sokaklar:
Krasnoyarovskiy pereulok - ulitsa Davydova - ulitsa Energetikov - ulitsa Serdyuka - Ul'yanovskiy pereulok - Pionerskaya ulitsa - Parkovyy pereulok - (tuda: Oktyabr'skaya ulitsa) - (obratno: ulitsa V. Oleshko) - Gorevskiy pereulok - Pervomayskaya ulitsa - Barnaul'skaya ulitsa
Toplu Taşıma Dairesi:
OOO "Tsvetovod"
Güzergah istatistikleri:
The length of the trip line №1: 10.27 km
Duraklar: 14
The length of the trip line №2: 10.51 km
Duraklar: 15
Duraklar: g. Aleysk (Avtovokzal) → Gorevskiy most
Duraklar: Gorevskiy most → g. Aleysk (Avtovokzal)
Yorumlar :