मैप पर मार्ग की प्रक्षेपवक्र
Oro uostas
→
Europos aikštė
(apylanka per Olandų g.)
(apylanka per Olandų g.)
(nukreipimas)
(nukreipimas)
(iš parko)
(į parką)
Oro uostas → Europos aikštė
Europos aikštė → Oro uostas
Oro uostas →
Europos aikštė (apylanka per Olandų g.)
Europos aikštė →
Oro uostas (apylanka per Olandų g.)
Oro uostas →
Antano Tumėno st. (nukreipimas)
Antano Tumėno st. →
Oro uostas (nukreipimas)
Tiekimo st. →
Oro uostas (iš parko)
Oro uostas →
Tiekimo st. (į parką)
See route stops on the map
CloseService Directions
Oro uostas → Europos aikštė
Europos aikštė → Oro uostas
See more trips
Oro uostas → Europos aikštė (apylanka per Olandų g.)
Europos aikštė → Oro uostas (apylanka per Olandų g.)
Oro uostas → Antano Tumėno st. (nukreipimas)
Antano Tumėno st. → Oro uostas (nukreipimas)
Tiekimo st. → Oro uostas (iš parko)
Oro uostas → Tiekimo st. (į parką)
Operating dates and week days
Everyday
Whole year
Timetable
23:30, 00:01, 00:36, 01:08, 01:43, 02:15, 03:15, 03:47, 04:22, 04:54
यातायात के प्रकार और संख्या:
बस 88n
सड़कों पर गुजरता है:
Oro uostas - F. Vaitkaus g. - Oreivių g. - Vikingų g. - Žirnių g. - Liepkalnio g. - Aušros Vartų g. - Bazilijonų g. - Pylimo g. - Jogailos g. - Gedimino pr. - Vilniaus g. - Žaliasis tiltas - Kalvarijų g. - Konstitucijos pr. - Europos aikštė
ट्रांजिट एजेंसी:
UAB „Transrevis“
अतिरिक्त जानकारी:
Pusiau žiedinis maršrutas (st. Oro uostas atliekama trumpa atstova, tačiau keleiviai neišlaipinami).
मार्ग के आँकड़े:
The length of the trip line №1: 8.8 किलोमीटर
स्टॉप्स: 9
The length of the trip line №2: 9.32 किलोमीटर
स्टॉप्स: 10
The length of the trip line №3: 11.45 किलोमीटर
स्टॉप्स: 18
The length of the trip line №4: 11.5 किलोमीटर
स्टॉप्स: 17
The length of the trip line №5: 9.64 किलोमीटर
स्टॉप्स: 8
The length of the trip line №6: 10.18 किलोमीटर
स्टॉप्स: 9
The length of the trip line №7: 1.67 किलोमीटर
स्टॉप्स: 3
The length of the trip line №8: 1.5 किलोमीटर
स्टॉप्स: 3
स्टॉप्स: Oro uostas → Europos aikštė
स्टॉप्स: Europos aikštė → Oro uostas
टिप्पणियाँ :