मैप पर मार्ग की प्रक्षेपवक्र
Dworzec autobusowy
→
Dworzec Autobusowy
Dworzec autobusowy → Dworzec Autobusowy
Dworzec Autobusowy → Dworzec autobusowy
See route stops on the map
CloseService Directions
Dworzec autobusowy → Dworzec Autobusowy
Dworzec Autobusowy → Dworzec autobusowy
Operating dates and week days
Everyday
Whole year
Timetable
13:20
यातायात के प्रकार और संख्या:
बस Płock - Wrocław (przez Włocławek)
सड़कों पर गुजरता है:
Płock - Włocławek - Turek - Kalisz - Ostrów Wlkp - Oleśnica - Wrocław
ट्रांजिट एजेंसी:
PKS Transport Turek
अतिरिक्त जानकारी:
Kurs pospieszny.
मार्ग के आँकड़े:
The length of the trip line №1: 309.74 किलोमीटर
स्टॉप्स: 23
The length of the trip line №2: 312.94 किलोमीटर
स्टॉप्स: 23
स्टॉप्स: Dworzec autobusowy → Dworzec Autobusowy
स्टॉप्स: Dworzec Autobusowy → Dworzec autobusowy
टिप्पणियाँ :