मैप पर मार्ग की प्रक्षेपवक्र
Płońsk, D.A.
→
Płońsk, D.A.
Płońsk, D.A. → Płońsk, D.A.
Płońsk, D.A. → Płońsk, D.A.
See route stops on the map
CloseService Directions
Operating dates and week days
Sa
Whole year
Timetable
06:10, 06:20
यातायात के प्रकार और संख्या:
बस 211
सड़कों पर गुजरता है:
Płońsk - Skrzynki - Wróblewo - Nacpolsk - Żukowo - Sobanice - Srebrna - Żukowo - Wróblewo -
Płońsk
ट्रांजिट एजेंसी:
HM Trans Płońsk
मार्ग के आँकड़े:
The length of the trip line №1: 53.9 किलोमीटर
स्टॉप्स: 41
The length of the trip line №2: 49.98 किलोमीटर
स्टॉप्स: 37
स्टॉप्स: Płońsk, D.A. → Płońsk, D.A.
Płońsk, D.A. Płońsk, Sienkiewicza Płońsk, Młodzieżowa 01 Płońsk, Kopernika Płońsk, Kolejowa Płońsk, Wyszogrodzka Bońki Skarżyn Skrzynki Jeżewo Radzyminek Wróblewo Troski Kozarzewo Zaborowo Nacpolsk Żukowo, OSP Żukowo Sobanice, sklep Sobanice, szkoła Łazęki Srebrna, skrz. Srebrna, sklep Srebrna, skrz. Żukówek Żuków, OSP Nacpolsk Zaborowo Kozarzewo Troski Wróblewo Radzyminek Jeżewo Skrzynki Skarżyn Bońki Płońsk, Kolejowa Płońsk, Kopernika Płońsk, Młodzieżowa 02 Płońsk, Sienkiewicza Płońsk, D.A. स्टॉप्स: Płońsk, D.A. → Płońsk, D.A.
Płońsk, D.A. Płońsk, Wyszogrodzka Bońki Skarżyn Skrzynki Jeżewo Radzyminek Wróblewo Troski Kozarzewo Zaborowo Nacpolsk Żukowo, OSP Żukówek Srebrna, skrz. Srebrna, sklep Srebrna, skrz. Łazęki Sobanice, szkoła Sobanice, sklep Żukowo Żuków, OSP Nacpolsk Zaborowo Kozarzewo Troski Wróblewo Radzyminek Jeżewo Skrzynki Skarżyn Bońki Płońsk, Kolejowa Płońsk, Kopernika Płońsk, Młodzieżowa 02 Płońsk, Sienkiewicza Płońsk, D.A. टिप्पणियाँ :