मैप पर मार्ग की प्रक्षेपवक्र
Płońsk, D.A.
→
Płońsk, D.A.
See route stops on the map
CloseService Directions
Płońsk, D.A. → Płońsk, D.A.
Operating dates and week days
Everyday
Whole year
Timetable
07:00
यातायात के प्रकार और संख्या:
बस 128
सड़कों पर गुजरता है:
Płońsk - Stare Koziminy - Smardzewo - Sochocin - Wycinki - Poświętne - Płońsk
अतिरिक्त जानकारी:
Powiatowe Przewozy Pasażerskie
मार्ग के आँकड़े:
The length of the trip line №1: 33.59 किलोमीटर
स्टॉप्स: 28
स्टॉप्स: Płońsk, D.A. → Płońsk, D.A.
Płońsk, D.A. Płońsk, Kolejowa Płońsk, Kopernika Płońsk, Młodzieżowa 02 Płońsk, Sienkiewicza Poświętne Nowe Koziminy Stare Koziminy, skrz. Stare Koziminy Cieciórki, wieś Słoszewo, OSP Słoszewo Smardzewo Poduchowne Smardzewo, OSP Wierzbówiec Koliszewo Kolonia Sochocin Sochocin, bar Biele Wycinki Szpondowo Koziminy Stachowo Poświętne Płońsk, Sienkiewicza Płońsk, Młodzieżowa 01 Płońsk, Kopernika Płońsk, Kolejowa Płońsk, D.A. टिप्पणियाँ :