मैप पर मार्ग की प्रक्षेपवक्र
ΑΝΩ ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ
→
ΑΓ.ΑΡΤΕΜΙΟΣ
ΑΝΩ ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ → ΑΓ.ΑΡΤΕΜΙΟΣ
ΑΓ.ΑΡΤΕΜΙΟΣ → ΑΝΩ ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ
See route stops on the map
CloseService Directions
ΑΝΩ ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ → ΑΓ.ΑΡΤΕΜΙΟΣ
ΑΓ.ΑΡΤΕΜΙΟΣ → ΑΝΩ ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ
Operating dates and week days
Everyday
Whole year
Timetable
05:00 - 23:10 every 25 min
यातायात के प्रकार और संख्या:
बस 227
सड़कों पर गुजरता है:
Καλλιρρόης - Κοίλης - Δημοφώντος - Νηλέως - Ακταίου - Πουλόπουλου - Ηρακλείδων - Περσεφόνης - Πειραιώς - Αγίων Ασωμάτων - Ερμού - Αθηνάς - Πλ. Ομονοίας - Σταδίου - Πλ. Συντάγματος - Φιλελλήνων - Βασ. Αμαλίας - Συγγρού - Αθ.Διάκου - Βουλιαγμένης - Φιλολάου - Εμπεδοκλέους - Τσαλδάρη - Μερκουριάδη - Συβρισσαρίου - Τσαλδάρη - Εμπεδοκλέους
(back: Εμπεδοκλέους - Ιλιάδος - Δαμαγήτου - Υμηττού - Ηλιουπόλεως - Καρέα - Αθ. Διάκου - Συγγρού - Βασ.Αμαλίας -Πλ. Συντάγματος - Πανεπιστημίου - Πλ. Ομονοίας - Σωκράτους - Πειραιώς - Αθηνάς - Ερμού - Αγίων Ασωμάτων - Σαρρή - Κριεζή - Πλ. Ελευθερίας - Πειραιώς - Ηρακλείδων - Νηλέως - Ακταίου - Πουλόπουλου - Ηρακλείδων - Τριών Ιεραρχών - Κηφισόδοτου - Καλλιρρόης)
मार्ग के आँकड़े:
The length of the trip line №1: 9.76 किलोमीटर
स्टॉप्स: 35
The length of the trip line №2: 10.25 किलोमीटर
स्टॉप्स: 31
स्टॉप्स: ΑΝΩ ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ → ΑΓ.ΑΡΤΕΜΙΟΣ
स्टॉप्स: ΑΓ.ΑΡΤΕΜΙΟΣ → ΑΝΩ ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ
टिप्पणियाँ :