Trajectoire de l'itinéraire sur la carte
Paide keskväljak
→
Särevere lasteaed
Paide keskväljak → Särevere lasteaed
Särevere lasteaed → Paide keskväljak
See route stops on the map
CloseService Directions
Paide keskväljak → Särevere lasteaed
Särevere lasteaed → Paide keskväljak
Operating dates and week days
Everyday
Whole year
Timetable
Le genre et le numéro de transport:
Autobus 10-6 (Paide - Särevere)
Statistiques de l'itinéraire:
The length of the trip line №1: 16.32 km
arrêts: 17
The length of the trip line №2: 16.22 km
arrêts: 17
Information additionnelle:
-
Passes dans les rues:
Paide keskväljak - Kultuurikeskuse - Bussijaam - Raudtee - Pärnuvälja - Reopalu - Männaru - Kirna - Kirna mägi - Türi-Alliku - Türi I - Türi keskväljak - Türi bussijaam - Kolledzhi - Linnu tee - Särevere - Särevere lasteaed
arrêts: Paide keskväljak → Särevere lasteaed
arrêts: Särevere lasteaed → Paide keskväljak
Commentaires :