Trajectoire de l'itinéraire sur la carte
Tykocin, Stary Rynek
→
B.M.Cassino/Dworzec PKS (059)
Tykocin, Stary Rynek → B.M.Cassino/Dworzec PKS (059)
B.M.Cassino/Dworzec PKS (059) → Tykocin, Stary Rynek
See route stops on the map
CloseService Directions
Tykocin, Stary Rynek → B.M.Cassino/Dworzec PKS (059)
B.M.Cassino/Dworzec PKS (059) → Tykocin, Stary Rynek
Operating dates and week days
Weekdays
Whole year
Timetable
05:20, 06:35, 07:10, 08:10, 09:10, 10:15, 11:45, 12:45, 13:50, 15:30, 16:30, 18:15
Operating dates and week days
Sa
Whole year
Timetable
07:10, 09:10, 13:50, 16:07
Le genre et le numéro de transport:
Autobus Tykocin - Białystok (przez Lipniki)
Passes dans les rues:
Tykocin - Popowlany - Lipniki - Dobki - Siekierki - Złotoria - Białystok
Agence du transite:
PKS NOVA Białystok
Information additionnelle:
Odjazdy z Tykocina - 18:15d
Odjazdy z Białegostoku - 19:30d
d - nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz z Wielką Sobotę.
Statistiques de l'itinéraire:
The length of the trip line №1: 29.5 km
arrêts: 19
The length of the trip line №2: 30.53 km
arrêts: 18
arrêts: Tykocin, Stary Rynek → B.M.Cassino/Dworzec PKS (059)
arrêts: B.M.Cassino/Dworzec PKS (059) → Tykocin, Stary Rynek
Commentaires :