Trajectory of the route on the map
Tykocin, Stary Rynek
→
B.M.Cassino/Dworzec PKS (059)
Tykocin, Stary Rynek → B.M.Cassino/Dworzec PKS (059)
B.M.Cassino/Dworzec PKS (059) → Tykocin, Stary Rynek
See route stops on the map
CloseService Directions
Tykocin, Stary Rynek → B.M.Cassino/Dworzec PKS (059)
B.M.Cassino/Dworzec PKS (059) → Tykocin, Stary Rynek
Operating Dates and Days
Weekdays
Year-Round
Schedule
05:20, 06:35, 07:10, 08:10, 09:10, 10:15, 11:45, 12:45, 13:50, 15:30, 16:30, 18:15
Operating Dates and Days
Sa
Year-Round
Schedule
07:10, 09:10, 13:50, 16:07
Type & Route Name:
Bus Tykocin - Białystok (przez Lipniki)
Itinerary:
Tykocin - Popowlany - Lipniki - Dobki - Siekierki - Złotoria - Białystok
Operator:
PKS NOVA Białystok
Additional Information:
Odjazdy z Tykocina - 18:15d
Odjazdy z Białegostoku - 19:30d
d - nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz z Wielką Sobotę.
Service Statistics:
Trip distance №1: 29.5 km
Stops: 19
Trip distance №2: 30.53 km
Stops: 18
Direction: Tykocin, Stary Rynek → B.M.Cassino/Dworzec PKS (059)
Direction: B.M.Cassino/Dworzec PKS (059) → Tykocin, Stary Rynek
Comments :