Trajectory of the route on the map
Dworzec autobusowy
→
Dworzec Autobusowy
See route stops on the map
CloseService Directions
Dworzec autobusowy → Dworzec Autobusowy
Operating Dates and Days
Weekdays
From 13.01 To 22.03
Schedule
08:40, 12:45, 14:30
Operating Dates and Days
Weekdays
From 01.04 To 31.05
Schedule
08:40, 12:45, 14:30
Operating Dates and Days
Weekdays
From 01.09 To 27.10
Schedule
08:40, 12:45, 14:30
Operating Dates and Days
Weekdays
From 05.11 To 30.10
Schedule
08:40, 12:45, 14:30
Type & Route Name:
Bus Gostynin - Białe - Gostynin
Itinerary:
Gostynin - Bierzewice - Kruk - Gorzewo - Lucień - Kazimierzów - Białe - Antoniew
Additional Information:
-
Service Statistics:
Trip distance №1: 52.0 km
Stops: 39
Direction: Dworzec autobusowy → Dworzec Autobusowy
Dworzec autobusowy Wojska Polskiego Aleja Popiełuszki Bierzewicka, Stara Betoniarnia Bierzewicka, Nadleśnictwo Bierzewice Bierzewice II Kruk, Szpital Kruk, osiedle Gorzewo Wieś Gorzewo Lucień, Lipowa Lucień Kłusek Białe Nowe Białe Antoniów I Antoniów II Antoninów III Białe Nowe Wieś Kłusek Wieś Gorzewo I Gorzewo II Gorzewo III Kruk Osiedle Gorzewo Wieś Lucień Kazimierzów I Kazimierzów, figura Kazimierzów, skrz. Lucień, Lipowa Kruk Szpital Bierzewice II Bierzewice Bierzewicka, Nadleśnictwo Bierzewicka, Stara Betoniarnia Aleja Popiełuszki Wojska Polskiego Dworzec Autobusowy Comments :