Trajectory of the route on the map
Pajęczno, D.A.
→
Rogowiec, Plac Centralny
Pajęczno, D.A. → Rogowiec, Plac Centralny
Rogowiec, Plac Centralny → Pajęczno, D.A.
See route stops on the map
CloseService Directions
Pajęczno, D.A. → Rogowiec, Plac Centralny
Rogowiec, Plac Centralny → Pajęczno, D.A.
Operating Dates and Days
Everyday
Year-Round
Schedule
05:29
Type & Route Name:
Bus Pajęczno - Rogowiec (przez Ostrołękę)
Itinerary:
Pajęczno - Siedlec - Wistka - Strzelce Wielkie - Skąpa - Ostrołęka - Piekary - Sulmierzyce - Filipowizna - Chorzenice - Łuszczanowice - Kleszczów - Czyżów - Rogowiec
Additional Information:
Linie przyspieszona.
Service Statistics:
Trip distance №1: 45.75 km
Stops: 22
Trip distance №2: 45.99 km
Stops: 20
Direction: Pajęczno, D.A. → Rogowiec, Plac Centralny
Pajęczno, D.A. Pajęczno, cmentarna Siedlce, Pajęczańska nr 154 Siedlce, Pajęczańska nr 87 Siedlec, Leśna Wistka Kolonia, nr 106 Wistka, nr 29 Strzelce Wielkie Kolonia Strzelce Wielkie, 17 stycznia Skąpa Ostrołęka Piekary II Sulmierzyce NŻ Sulmierzyce Filipowice Chorzenice Łuszczanowice Kleszczów, Główna Czyżów Rogowiec, T-1 Rogowiec, RS-6 Rogowiec, Plac Centralny Direction: Rogowiec, Plac Centralny → Pajęczno, D.A.
Rogowiec, Plac Centralny Rogowiec, RS-6 Rogowiec, T-1 Czyżów Kleszczów, apteka Chorzenice Sulmierzyce Sulmierzyce NŻ Piekary II Ostrołęka Skąpa Strzelce Wielkie, 17 stycznia Strzelce Wielkie Kolonia Wistka, nr 29 Wistka Kolonia, nr 106 Siedlec, Leśna Siedlce, Pajęczańska nr 87 Siedlce, Pajęczańska nr 154 Pajęczno, cmentarna Pajęczno, D.A. Comments :