Bewegungsbahn der Route auf der Karte
Elielinaukio
→
Kalajärven keskus
Elielinaukio → Kalajärven keskus
Kalajärven keskus → Elielinaukio
See route stops on the map
CloseService-Richtungen
Elielinaukio → Kalajärven keskus
Kalajärven keskus → Elielinaukio
Operating dates and week days
Everyday
Whole year
Timetable
22:43 - 04:02 every 60 min
Art und Routennummer:
Bus 436n (Helsinki - Espoo)
Reiseroute:
Elielinaukio - Töölönlahdenkatu - Mannerheimintie - Hämeenlinnanväylä - Vaskivuorentie - Jönsaksentie - Rajatorpantie - Pähkinärinteentie - Lammaslammentie - Vihdintie - Kehä III - Juvankartanontie - Niipperintie - Pohjoisentie - Hiirisuontie
Zusätzliche Informationen:
-
Statistiken der Route:
The length of the trip line №1: 27.0 km
Anzahl der Haltestelen: 46
The length of the trip line №2: 26.6 km
Anzahl der Haltestelen: 45
Haltestellen: Elielinaukio → Kalajärven keskus
Haltestellen: Kalajärven keskus → Elielinaukio
Kommentare :