Bewegungsbahn der Route auf der Karte
Malacky, Žel. stanica
→
Malacky, Žel. stanica
See route stops on the map
CloseService-Richtungen
Malacky, Žel. stanica → Malacky, Žel. stanica
Operating dates and week days
Weekdays
Whole year
Timetable
05:58, 06:23, 07:13, 07:43, 08:18, 13:23, 13:48, 14:18
Art und Routennummer:
Bus S
Reiseroute:
Nádražná - Radlinského - Kláštorné námestie - Sasinkova - Na Brehu - Pezinská - Legionárska - Duklianskych hrdinov - Písniky - Hlboká - Hurbanova - Legionárska - Pezinská - Na Brehu - Sasinkova - Kláštorné námestie - Radlinského - Nádražná
Verkehrsunternehmen:
Arriva Mobility Solutions, s.r.o.
Zusätzliche Informationen:
Deti, študenti, ŤZP a seniori nad 62 r. po preukázaní sa dokladom bezplatne.
***
Dlya detey, studentov i pensionerov starshe 62 let. posle pred″yavleniya dokumenta - proezd besplatnyy.
Statistiken der Route:
The length of the trip line №1: 10.98 km
Anzahl der Haltestelen: 15
Haltestellen: Malacky, Žel. stanica → Malacky, Žel. stanica
Malacky, Žel. stanica Malacky, Sasinkova Malacky, Tesco Malacky, Štadión Malacky, Nemocnica Malacky, Rakárenská Malacky,Písniky Malacky, Džbánkareň Malacky, Hurbanova Malacky, Lesná Malacky, R. Dilonga Malacky, Štadión Malacky, Tesco Malacky, Pomník padlých Malacky, Žel. stanica Kommentare :