Bewegungsbahn der Route auf der Karte
Hodžovo námestie
→
Valašská
Hodžovo námestie → Valašská
Valašská → Hodžovo námestie
Hodžovo námestie → Depo Hroboňova
See route stops on the map
CloseService-Richtungen
Hodžovo námestie → Valašská
Valašská → Hodžovo námestie
See more trips
Hodžovo námestie → Depo Hroboňova
Operating dates and week days
Everyday
Whole year
Timetable
00:25, 01:25, 02:25, 03:25
Art und Routennummer:
Obus N47
Reiseroute:
Hodžovo nám. - Palisády - Mudroňova - Budková - Lovinského - Gaštanová - Valašská (späť: Valašská - Hýrošova - Západný rad - Gaštanová)
Verkehrsunternehmen:
Dopravný podnik Bratislava, a. s.
Zusätzliche Informationen:
www.dpb.sk
Statistiken der Route:
The length of the trip line №1: 4.82 km
Anzahl der Haltestelen: 14
The length of the trip line №2: 4.65 km
Anzahl der Haltestelen: 14
The length of the trip line №3: 3.82 km
Anzahl der Haltestelen: 12
Haltestellen: Hodžovo námestie → Valašská
Haltestellen: Valašská → Hodžovo námestie
Kommentare :