مسار الطريق على الخريطة
Sulechowska CRS
→
Os.kwiatowe
Sulechowska CRS → Os.kwiatowe
Os.kwiatowe → Sulechowska CRS
See route stops on the map
CloseService Directions
Sulechowska CRS → Os.kwiatowe
Os.kwiatowe → Sulechowska CRS
Operating dates and week days
Weekdays
Whole year
Timetable
07:05 - 22:17 every 40 min
Operating dates and week days
Sa
Whole year
Timetable
08:17 - 22:17 every 45 min
Operating dates and week days
Su
Whole year
Timetable
10:17 - 22:17 every 45 min
أجرة:
Jednorazowy: 3.00 zł, Elektroniczna portmonetka - 1.00/2.60/3.00 zł
يمر على الشوارع:
SULECHOWSKA CRS - Sulechowska - Staszica - Dworzec PKP - Bohaterów Westerplatte - al. Wojska Polskiego - Dąbrówki - Łużycka - Wyszyńskiego - Botaniczna - Nowojędrzychowska - Mieczykowa - OS.KWIATOWE - Liliowa - Nowojędrzychowska - Botaniczna - Wyszyńskiego - Łużycka - Dąbrówki - al. Wojska Polskiego - Bohaterów Westerplatte - Dworzec PKP - Staszica - Sulechowska - SULECHOWSKA CRS
وكالة العبور:
Miejski Zakład Komunikacji w Zielonej Górze
معلومات اضافية:
Tiektóre loty: Os. Kwiatowe - Dworzec PKP
إحصاءات الطريق:
The length of the trip line №1: 11.01 كم
مناطق التوقف: 19
The length of the trip line №2: 9.39 كم
مناطق التوقف: 18
مناطق التوقف: Sulechowska CRS → Os.kwiatowe
مناطق التوقف: Os.kwiatowe → Sulechowska CRS
تعليقات: :