مسار الطريق على الخريطة
Brzeg, dworzec autobusowy
→
Bierzów
Brzeg, dworzec autobusowy → Bierzów
Bierzów → Brzeg, dworzec autobusowy
See route stops on the map
CloseService Directions
Brzeg, dworzec autobusowy → Bierzów
Bierzów → Brzeg, dworzec autobusowy
Operating dates and week days
Weekdays
Whole year
Timetable
10:00
نوع وعدد النقل:
حافلة Brzeg - Bierzów (przez Zielęcice)
يمر على الشوارع:
Brzeg - Zielęcice - Małujowice - Łukowice Brzeskie - Bierzów
إحصاءات الطريق:
The length of the trip line №1: 15.9 كم
مناطق التوقف: 13
The length of the trip line №2: 16.47 كم
مناطق التوقف: 16
مناطق التوقف: Brzeg, dworzec autobusowy → Bierzów
مناطق التوقف: Bierzów → Brzeg, dworzec autobusowy
تعليقات: :