معلومات اضافية:
linia nocna
Dw.Centralny
23:45b 00:45z 01:45b 02:45b 03:45c 04:45c
b - kurs do krańca ALEKSANDRÓW ulicą Patriotów
c - kurs do krańca FALENICA ulicą Patriotów,
ostatni przystanek po trasie: PKP FALENICA
z - kurs do krańca ALEKSANDRÓW, od przystanku PKP RADOŚĆ do przystanku PKP MIEDZESZYN trasa ulicami: Panny Wodnej, Zasadowa, Przewodowa
Aleksandrów
22:36, 23:36, 00:43, 01:43, 02:43, 03:43