مسار الطريق على الخريطة
Fi, 7820035-2
→
Lõunakeskus
See route stops on the map
CloseService Directions
Fi, 7820035-2 → Lõunakeskus
Operating dates and week days
Everyday
Whole year
Timetable
يمر على الشوارع:
Fi - Riia ring - Raja - Soinaste - Lemmatsi - Raudtee - Suur kaar - Kungla - Tamme gümnaasium - Kaare - Pauluse - Riiamäe - Kesklinn - Raatuse - Jaama - Paju - Sõpruse pst. - Anne - Jõe - Turu - Kaubamaja - Riiamäe - Pauluse - Kaubajaam - Polikliiniku - Kaare - Tamme gümnaasium - Kungla - Suur kaar - Raudtee - Käo - Televisiooni - Soinaste - Raja - Riia ring - Haigla - Eerika - Lõunakeskus
وكالة العبور:
SEBE Aktsiaselts
إحصاءات الطريق:
The length of the trip line №1: 18.31 كم
مناطق التوقف: 38
مناطق التوقف: Fi, 7820035-2 → Lõunakeskus
تعليقات: :