مسار الطريق على الخريطة
See route stops on the map
CloseService Directions
Operating dates and week days
Weekdays
Whole year
Timetable
08:05, 09:05, 10:05, 11:55, 12:55, 13:55, 14:55, 15:55, 16:55
يمر على الشوارع:
Turu-Soola II-Aida-Silla I-Anne-Sõpruse puiestee-Kivilinna-Rahumäe-Annelinna gümnaasium-Kaunase puiestee-Kalda tee-Luha-Ihaste tee I-Ihaste tee II-Männimetsa-Kraavikalda-Ihaste-Lõkketule-Kasteheina-Triigi-Pallase puiestee-Lammi-Annelinna keskus-Annelinna gümnaasium-Kivilinna-Männi-Anne-Jõe-Turu
إحصاءات الطريق:
The length of the trip line №1: 20.75 كم
مناطق التوقف: 31
مناطق التوقف: Turu → Turu
تعليقات: :