مسار الطريق على الخريطة
Luchów Dolny III
→
Biłgoraj, Plac Wolności
Luchów Dolny III → Biłgoraj, Plac Wolności
Biłgoraj, Plac Wolności → Luchów Dolny II
See route stops on the map
CloseService Directions
Luchów Dolny III → Biłgoraj, Plac Wolności
Biłgoraj, Plac Wolności → Luchów Dolny II
Operating dates and week days
Everyday
Whole year
Timetable
05:55, 06:38
نوع وعدد النقل:
حافلة Luchów Dolny - Biłgoraj, Pl. Wolności
يمر على الشوارع:
Luchów Dolny - Luchów Górny - Tarnogród - Płusy - Księżpol - Markowicze - Majdan Nowy - Korczów - Okrągłe - Biłgoraj
وكالة العبور:
PKS Biłgoraj
معلومات اضافية:
nie kursuje 24 i 31 grudnia:
From Luchowa: 06:38
nie kursuje w Wielką Sobotę:
From Luchowa: 06:38
kursuje w dni robocze od poniedziałku do piątku:
From Luchowa: 05:55, 06:38
From Biłgoraja: 07:55
w soboty kursuje na trasie Tarnogród - Biłgoraj D.A.:
From Luchowa: 06:38
إحصاءات الطريق:
The length of the trip line №1: 32.99 كم
مناطق التوقف: 22
The length of the trip line №2: 31.8 كم
مناطق التوقف: 21
مناطق التوقف: Luchów Dolny III → Biłgoraj, Plac Wolności
Luchów Dolny III Luchów Dolny II Luchów Dolny I Luchów Górny II Luchów Górny I Tarnogród, 1 Maja Tarnogród, Rynek Tarnogród, Płuskie Płusy Księżpol II Księżpol, szkoła Księżpol, Taniew Markowicze Markowicze Cegielnia Nowy Majdan Korczów Okrągłe Biłgoraj, Puszcza Biłgoraj, ZUS Biłgoraj, SDH Biłgoraj, Spółdzielnia Mieszkaniowa Biłgoraj, Plac Wolności مناطق التوقف: Biłgoraj, Plac Wolności → Luchów Dolny II
Biłgoraj, Plac Wolności Biłgoraj, Kino Biłgoraj, D.A. Biłgoraj, szpital Biłgoraj, Puszcza Korczów, szkoła Korczów Nowy Majdan Markowicze Cegielnia Markowicze Księżpol, Taniew Księżpol, szkoła Księżpol II Płusy Tarnogród, Płuskie Tarnogród, Rynek Tarnogród, Błonie Luchów Górny I Luchów Górny II Luchów Dolny I Luchów Dolny II تعليقات: :