مسار الطريق على الخريطة
Płońsk, D.A.
→
Płońsk, D.A.
See route stops on the map
CloseService Directions
Płońsk, D.A. → Płońsk, D.A.
Operating dates and week days
Weekdays
From 13.01 To 22.03
Timetable
16:30
Operating dates and week days
Weekdays
From 01.04 To 31.05
Timetable
16:30
Operating dates and week days
Weekdays
From 01.09 To 27.10
Timetable
16:30
Operating dates and week days
Weekdays
From 05.11 To 30.10
Timetable
16:30
يمر على الشوارع:
Płońsk - Dłużniewo - Dziektarzwo - Polesie - Dziektarzewo - Goszczyce Średnie - Sarbiewo - Płońsk
وكالة العبور:
HM Trans Płońsk
إحصاءات الطريق:
The length of the trip line №1: 42.22 كم
مناطق التوقف: 28
مناطق التوقف: Płońsk, D.A. → Płońsk, D.A.
Płońsk, D.A. Płońsk, Kolejowa Płońsk, Kopernika Płońsk, Młodzieżowa 02 Płońsk, Sienkiewicza Cieciórki Ćwiklinek Szymaki Sarbiewo Dłużniewo Pawłowo Dziektarzewo, kolonia Polesie Dziektarzewo Goszczyce Poświętne Goszczyce Średnie Jesionka Budy Radzymińskie Wola Folwark Sarbiewo, szkoła Sarbiewo Szymaki Ćwiklinek Cieciórki Płońsk, Sienkiewicza Płońsk, Wolności Płońsk, Warszawska ZUS Płońsk, D.A. تعليقات: :