مسار الطريق على الخريطة
Dworzec autobusowy
→
Nowa Wieś
Dworzec autobusowy → Nowa Wieś
Nowa Wieś → Dworzec autobusowy
See route stops on the map
CloseService Directions
Dworzec autobusowy → Nowa Wieś
Nowa Wieś → Dworzec autobusowy
Operating dates and week days
Everyday
Whole year
Timetable
06:32 - 20:32 every 30 min
يمر على الشوارع:
Dworzec kolejowy - Dworcowa - Jachowicza - Bielska - Kwiatka - Kolegialna - Kilińskiego (w drodze powrotnej Kilińskiego - Sienkiewicza - Bielska) - most Legionów Józefa Piłsudskiego - Kolejowa - Popłacińska - Popłacin - Brwilno k. Socz. - Soczewka - Brwilno Dolne - Wola Brwileńska - Stary Duninów - Nowy Duninów - Karolewo - Nowa Wieś
معلومات اضافية:
Linia funkcjonowała do 31 stycznia 2019r.
إحصاءات الطريق:
The length of the trip line №1: 28.6 كم
مناطق التوقف: 31
The length of the trip line №2: 28.48 كم
مناطق التوقف: 32
مناطق التوقف: Dworzec autobusowy → Nowa Wieś
مناطق التوقف: Nowa Wieś → Dworzec autobusowy
تعليقات: :