مسار الطريق على الخريطة
Velžio kelias
→
Techninės apžiūros centras
Velžio kelias → Techninės apžiūros centras
Techninės apžiūros centras → Velžio kelias
See route stops on the map
CloseService Directions
Velžio kelias → Techninės apžiūros centras
Techninės apžiūros centras → Velžio kelias
Operating dates and week days
Weekdays
Whole year
Timetable
05:36 - 09:20 every 25 min
13:47 - 18:08 every 25 min
Operating dates and week days
Weekends
Whole year
Timetable
08:06 - 12:03 every 25 min
نوع وعدد النقل:
حافلة 13 (Pramonės g.)
أجرة:
0,64 (u voditelya), 0,52 (v kioske) €
يمر على الشوارع:
Velžio kelias - Beržų g. - Ramygalos g. - Nemuno g. - Klaipėdos g. - Savitiškio g. - Pramonės g. - AB "Panevėžio stiklas" | Techninės apžiūros centras
وكالة العبور:
UAB "Panevėžio autobusų parkas"
معلومات اضافية:
Izmenennaya trassa 13 marshruta. Po budnyam sleduet do Techninės apžiūros centras, po vykhodnym - tol'ko do AB "Panevėžio stiklas".
إحصاءات الطريق:
The length of the trip line №1: 9.81 كم
مناطق التوقف: 17
The length of the trip line №2: 9.67 كم
مناطق التوقف: 16
مناطق التوقف: Velžio kelias → Techninės apžiūros centras
مناطق التوقف: Techninės apžiūros centras → Velžio kelias
تعليقات: :