مسار الطريق على الخريطة
Kupiecka → Danuty 01
Danuty 02 → Kupiecka
See route stops on the map
CloseService Directions
Kupiecka → Danuty 01
Danuty 02 → Kupiecka
Operating dates and week days
We, Th, Fr
Whole year
Timetable
05:14 - 22:12 every 90 min
يمر على الشوارع:
Kupiecka- Orla- Powstańców Warszawy - Zygmunta - Olszowa - Szpital Powiatowy - Os.Ługi - Pomnik Kolei Wąskotorowej - Stare Miasto - Bednarska - Urząd Miasta - Wysockiego - Miziołka - Warsztatowa - Kuklińskiego - Danuty
وكالة العبور:
ZTM Warszawa
معلومات اضافية:
Operator: konsorcjum Stalko Zielonka i PKS Polonus.
إحصاءات الطريق:
The length of the trip line №1: 10.08 كم
مناطق التوقف: 18
The length of the trip line №2: 9.94 كم
مناطق التوقف: 15
مناطق التوقف: Kupiecka → Danuty 01
مناطق التوقف: Danuty 02 → Kupiecka
تعليقات: :