مسار الطريق على الخريطة
Smederevska - Baњaluchka
→
Veternik - Feshter - Osnovna shkola
Smederevska - Baњaluchka → Veternik - Feshter - Osnovna shkola
Veternik - Feshter - Osnovna shkola → Smederevska - Baњaluchka
See route stops on the map
CloseService Directions
Smederevska - Baњaluchka → Veternik - Feshter - Osnovna shkola
Veternik - Feshter - Osnovna shkola → Smederevska - Baњaluchka
Operating dates and week days
Weekdays
Whole year
Timetable
07:30, 12:55
يمر على الشوارع:
Smederevska - Sime Sholaјe (smer A) - Baњaluchka (smer B) - Branka Ћopiћa - Veternichka - Dunavska - Paunova
وكالة العبور:
ЈGSP Novi Sad
معلومات اضافية:
Saobraћa samo za vreme shkolske godine
إحصاءات الطريق:
The length of the trip line №1: 2.48 كم
مناطق التوقف: 6
The length of the trip line №2: 2.14 كم
مناطق التوقف: 6
مناطق التوقف: Smederevska - Baњaluchka → Veternik - Feshter - Osnovna shkola
مناطق التوقف: Veternik - Feshter - Osnovna shkola → Smederevska - Baњaluchka
تعليقات: :