مسار الطريق على الخريطة
Namysłów, Dworzec autobusowy
→
Brzeg, dworzec autobusowy
Namysłów, Dworzec autobusowy → Brzeg, dworzec autobusowy
Brzeg, dworzec autobusowy → Namysłów, Dworzec autobusowy
See route stops on the map
CloseService Directions
Namysłów, Dworzec autobusowy → Brzeg, dworzec autobusowy
Brzeg, dworzec autobusowy → Namysłów, Dworzec autobusowy
Operating dates and week days
Weekdays
From 01.09 To 30.06
Timetable
07:20
نوع وعدد النقل:
حافلة Namysłów - Brzeg
يمر على الشوارع:
Namysłów - Smarchowice Wielkie - Nowe Smarchowice - Żaba - Raciszów - Rogalice - Borucice - Biskupice Oławskie - Wójcice - Dobrzyń - Szydłowice - Myśliborzyce - Michałowice - Pisarzowice - Brzeg
إحصاءات الطريق:
The length of the trip line №1: 45.91 كم
مناطق التوقف: 28
The length of the trip line №2: 45.47 كم
مناطق التوقف: 27
مناطق التوقف: Namysłów, Dworzec autobusowy → Brzeg, dworzec autobusowy
Namysłów, Dworzec autobusowy Namysłów, Jana Pawła II Smarchowice Wielkie II Smarchowice Wielkie Nowe Smarchowice I Nowe Smarchowice II Żaba II Raciszów Książkowice Rogalice Rogalice, PKP Rogalice, tartak Rogalice, nadleśnictwo Borucice, świetlica Borucice Biskupice Oławskie Wójcice, OSP Dobrzyń Dobrzyń, skrz. Szydłowice Myśliborzyce Michałowice Michałowice, skrz. Pisarzowice I Brzeg, Plac nad Odrą Brzeg, Chrobrego Brzeg, Szkolna Brzeg, dworzec autobusowy مناطق التوقف: Brzeg, dworzec autobusowy → Namysłów, Dworzec autobusowy
Brzeg, dworzec autobusowy Brzeg, Chrobrego Brzeg, Krakusa Pisarzowice I Michałowice, skrz. Michałowice Myśliborzyce Szydłowice Dobrzyń, skrz. Dobrzyń Wójcice, OSP Biskupice Oławskie Borucice Borucice, świetlica Rogalice, nadleśnictwo Rogalice, tartak Rogalice, PKP Rogalice Książkowice Raciszów Żaba II Nowe Smarchowice II Nowe Smarchowice I Smarchowice Wielkie Smarchowice Wielkie II Namysłów, Jana Pawła II Namysłów, Dworzec autobusowy تعليقات: :