مسار الطريق على الخريطة
Keskusaukio
→
Kontiolahden yläkoulun ja lukion pysäkki
Keskusaukio → Kontiolahden yläkoulun ja lukion pysäkki
Kontiolahden yläkoulun ja lukion pysäkki → Taidemuseo
See route stops on the map
CloseService Directions
Keskusaukio → Kontiolahden yläkoulun ja lukion pysäkki
Kontiolahden yläkoulun ja lukion pysäkki → Taidemuseo
يمر على الشوارع:
Joensuu - Utra - Lamminranta - Lehmo - Kontiolahti
إحصاءات الطريق:
The length of the trip line №1: 33.82 كم
مناطق التوقف: 45
The length of the trip line №2: 34.59 كم
مناطق التوقف: 47
مناطق التوقف: Keskusaukio → Kontiolahden yläkoulun ja lukion pysäkki
مناطق التوقف: Kontiolahden yläkoulun ja lukion pysäkki → Taidemuseo
تعليقات: :