مسار الطريق على الخريطة
Ciechanów, Plac Jana Pawła II
→
Ciechanów, Sienkiewicza / Tatarska
Ciechanów, Plac Jana Pawła II → Ciechanów, Sienkiewicza / Tatarska
Ciechanów, Plac Jana Pawła II → Ciechanów, Sienkiewicza / Tatarska
See route stops on the map
CloseService Directions
Ciechanów, Plac Jana Pawła II → Ciechanów, Sienkiewicza / Tatarska
Ciechanów, Plac Jana Pawła II → Ciechanów, Sienkiewicza / Tatarska
Operating dates and week days
Everyday
Whole year
Timetable
06:42, 16:32
نوع وعدد النقل:
حافلة Ciechanów - Ciechanów (przez Grzybowo)
يمر على الشوارع:
Ciechanów - Regimin - Jarłuty - Ciechanów
وكالة العبور:
SANIMAX Transport s.c.
معلومات اضافية:
from Regimin: 06:42, 16:32
from Targonie: 14:37
إحصاءات الطريق:
The length of the trip line №1: 40.6 كم
مناطق التوقف: 29
The length of the trip line №2: 40.72 كم
مناطق التوقف: 29
مناطق التوقف: Ciechanów, Plac Jana Pawła II → Ciechanów, Sienkiewicza / Tatarska
Ciechanów, Plac Jana Pawła II Ciechanów, 17 Stycznia TKKF Ciechanów, PKP Chruszczewo Grzybowo, skrz. Grzybowo Grzybowo Kolonia Lekowo Kolonia Lekowo Regimin Regimin, szkoła Kliczki Mościce Klice Jarluty Małe Jarluty Duże Zeńbok, skrz. Zeńbok, Kościół Karniewo Kątki Regimin Targonie Targonie Kolonia Grzybowo Grzybowo, skrz. Chruszczewo Ciechanów, PKP Ciechanów, 17 Stycznia apteka Ciechanów, Sienkiewicza / Tatarska مناطق التوقف: Ciechanów, Plac Jana Pawła II → Ciechanów, Sienkiewicza / Tatarska
Ciechanów, Plac Jana Pawła II Ciechanów, 17 Stycznia TKKF Ciechanów, PKP Chruszczewo Grzybowo, skrz. Grzybowo Targonie Kolonia Targonie Regimin Kątki Karniewo Zeńbok, Kościół Zeńbok, skrz. Jarluty Duże Jarluty Małe Klice Mościce Kliczki Regimin, szkoła Regimin Lekowo Lekowo Kolonia Grzybowo Kolonia Grzybowo Grzybowo, skrz. Chruszczewo Ciechanów, PKP Ciechanów, 17 Stycznia apteka Ciechanów, Sienkiewicza / Tatarska تعليقات: :