路线在地图上的轨迹
Wikłów
→
Dworzec Autobusowy
Wikłów → Dworzec Autobusowy
Dworzec Autobusowy → Wikłów
See route stops on the map
CloseService Directions
Wikłów → Dworzec Autobusowy
Dworzec Autobusowy → Wikłów
Operating dates and week days
Everyday
Whole year
Timetable
06:30
运输的类型和数量:
公共汽车 Wikłów - Częstochowa
通过街道:
Wikłów - Kruszyna - Bogusławice - Kruszyna - Borowno - Nieznanice - Witkowice - Chorzenice - Michałów Rudnicki - Rudniki - Rędziny - Częstochowa
附加信息:
From Wikłowa to Bogusławic: 14:05, 17:30
路线统计:
The length of the trip line №1: 33.58 公里
站点: 23
The length of the trip line №2: 33.41 公里
站点: 22
编辑这条路线发现错误?请帮助我们纠正(仅需占用您不到两分钟的时间)。 站点: Wikłów → Dworzec Autobusowy
Wikłów Kruszyna, Kościuszki Bogusławice, Okrężna Kruszyna, Kościuszki Borowno, Kościół Borowno, Wolności Nieznanice Kolonia Witkowice Chorzenice Mostki Kolonia Michałów Rudnicki Rudniki, Kościół Rędziny Rędziny, Kościół Rędziny, UG Rędziny, Wolności Częstochowa - Wyczerpy Górne Częstochowa, Wyczerpy Dolne Częstochowa, Dickensa Częstochowa, Cmentarna Częstochowa, Rondo Trzech Krzyży KOŚCIUSZKI Dworzec Autobusowy 站点: Dworzec Autobusowy → Wikłów
Dworzec Autobusowy ALEJA JANA PAWŁA II Częstochowa, Cmentarna Częstochowa, Dickensa Częstochowa, Wyczerpy Dolne Częstochowa - Wyczerpy Górne Rędziny, Wolności Rędziny, UG Rędziny, Kościół Rędziny Rudniki, Kościół Michałów Rudnicki Mostki Kolonia Chorzenice Witkowice Nieznanice Kolonia Borowno, Wolności Borowno, Kościół Kruszyna, Kościuszki Bogusławice, Okrężna Kruszyna, Kościuszki Wikłów 评论 :