Hattın harita üzerinde güzergahı
Tekniska Högskolan (G)
→
Norrtälje busstation (E)
Tekniska Högskolan (G) → Norrtälje busstation (E)
Norrtälje busstation (F) → Tekniska högskolan (Z)
See route stops on the map
CloseService Directions
Tekniska Högskolan (G) → Norrtälje busstation (E)
Norrtälje busstation (F) → Tekniska högskolan (Z)
Operating dates and week days
Weekdays
Whole year
Timetable
01:10
Operating dates and week days
Weekends
Whole year
Timetable
01:25, 02:25, 03:25
Taşıma aracının türü ve sayısı:
Otobüs 696 (Stockholm - Norrtälje)
Geçtiği sokaklar:
Valhallavägen - Roslagsvägen - Bergshamrabron - Mörbygårdsvägen - Trafikplats Danderyds sjukhus - E 18 - Gamla Norrtäljevägen (280) - Västra Stockholmsvägen (280) - Roslagsvägen (280) - Finstavägen (77) - Gamla Norrtäljevägen (77) - E 18 - Stockholmsvägen (77) - Baldersgatan
Ek Bilgi:
1) Rabotaet tol'ko noch'yu.
2) Ostanovki ot "Tekniska högskolan" do "Arninge station" prednaznacheny tol'ko dlya posadki v napravlenii "Norrtälje busstation" i tol'ko dlya vysadki v napravlenii "Tekniska högskolan".
Güzergah istatistikleri:
The length of the trip line №1: 75.71 km
Duraklar: 42
The length of the trip line №2: 74.9 km
Duraklar: 45
Duraklar: Tekniska Högskolan (G) → Norrtälje busstation (E)
Duraklar: Norrtälje busstation (F) → Tekniska högskolan (Z)
Yorumlar :