Hattın harita üzerinde güzergahı
See route stops on the map
CloseService Directions
Operating dates and week days
Everyday
Whole year
Timetable
Taşıma aracının türü ve sayısı:
Otobüs 17-2 (Peetri - Paide)
Geçtiği sokaklar:
Peetri - Müüsleri - Tuuleveski - Köisi - Liblikmäe - Peetri - Peetri kool - Peetri - Liblikmäe - Köisi - Änniste - Väike-Kareda - Suurpalu - Sargvere - Mäeküla - Põhjaka - Mäo 3 (Paide suund) - Vet.labor - Sillaotsa - Paide kutsekool - Pärnu tn.5 - Paide bussijaam
Toplu Taşıma Dairesi:
ATKO Liinid AS
Güzergah istatistikleri:
The length of the trip line №1: 35.18 km
Duraklar: 22
Duraklar: Peetri → Paide bussijaam
Yorumlar :