Hattın harita üzerinde güzergahı
White Plains Road/East 225th Street
→
Tierney Pl/Longstreet Av
White Plains Road/East 225th Street → Tierney Pl/Longstreet Av
Tierney Pl/Longstreet Av → E 225 St/White Plains Rd
See route stops on the map
CloseService Directions
Operating dates and week days
Weekdays
Whole year
Timetable
05:33 - 22:38 every 19 min
Operating dates and week days
Weekends
Whole year
Timetable
06:30 - 23:00 every 19 min
Taşıma aracının türü ve sayısı:
Otobüs Bx8
Geçtiği sokaklar:
White Plains Rd - E 222nd St - Bronxwood Ave - Williamsbridge Rd - Westchester Ave - Crosby Ave - Otis Ave - Layton Ave - Dean Ave - Philip Ave - Randall Ave - Throgs Neck Expy - Adee Dr - Throgs Neck Expy - Lowton Ave - Pennyfield Ave - Harding Ave - Longstreet Ave - Chaffee Ave - Locust Point Dr - Tierney Pl
Toplu Taşıma Dairesi:
Metropolitan Transportation Authority
Güzergah istatistikleri:
The length of the trip line №1: 14.24 km
Duraklar: 53
The length of the trip line №2: 14.11 km
Duraklar: 55
Duraklar: White Plains Road/East 225th Street → Tierney Pl/Longstreet Av
Duraklar: Tierney Pl/Longstreet Av → E 225 St/White Plains Rd
Yorumlar :