Hattın harita üzerinde güzergahı
Vokzal
→
prospekt Uritskogo, 19
See route stops on the map
CloseService Directions
Vokzal → prospekt Uritskogo, 19
Operating dates and week days
Tu, Th
Whole year
Timetable
08:00, 13:00
Taşıma aracının türü ve sayısı:
Otobüs 83 (Lodeynoe Pole - Alekhovshchina)
Geçtiği sokaklar:
Lodeynoe Pole (ulitsa Uritskogo - Respublikanskaya ulitsa - Respublikanskiy trakt) - Lyugovichi - Nikonovshchina - (zaezd: Imochenitsy) - Akulova Gora - Kurgino - (zaezd: Yarovshchina - Mekhbaza) - Novinka - Subbochenitsy - Alekhovshchina - Gonginichi - Zaozer'e - Chagonitsy - Yanginichi - Malye Usadishchi - Lyugovichi - Lodeynoe Pole (Respublikanskiy trakt - Respublikanskaya ulitsa - ulitsa Uritskogo)
Toplu Taşıma Dairesi:
OOO "Pal'mira"
Ek Bilgi:
utrenniy reys - protiv chasovoy strelki, dnevnoy reys - po chasovoy strelke
Güzergah istatistikleri:
The length of the trip line №1: 118.84 km
Duraklar: 51
Duraklar: Vokzal → prospekt Uritskogo, 19
Yorumlar :